DRIKETA NABÍZÍ


Přátelská atmosféra pro všechny

V apartmánech Driketa budete mít připraveno vše, co pro svůj pobyt potřebujete. Pohodlné ubytování, vybavené kuchyně, moderní koupelnu včetně sprchového koutu a wc, úložné prostory pro oblečení, lyžárnu/kolárnu přímo v domě, wifi v celém objektu, příjemnou společenskou místnost  s dětským koutkem. Uvaříte si tu kávu, načepujete pivo z regionálních pivovarů, popovídáte s přáteli. V létě můžete posedět na terase před domem, kde i děti najdou prostor pro hru. Auto zaparkujete přímo u domu. Přijeďte se podívat v jakékoli roční době. Jizerky jsou balzámem pro tělo i duši. Dokonce i když počasí není úplně ideální.


Ideální místo pro rodiny s dětmi

Přijeďte k nám nejlépe s celou rodinou. Apartmány Driketa vám poskytnou útulné a klidné zázemí pro vaši zaslouženou dovolenou. Vyspíte se na kvalitních postelích a ve voňavě povlečených peřinách, snídani, oběd a večeři si připravíte  v plně vybavených kuchyňkách dle vaší chuti a nálady, přečtete si knížku, zahrajete společenskou hru nebo jen posedíte  u televize. Moderní příjemná koupelna je samozřejmostí, úložný prostor pro oblečení je připraven. Každý zde najde, co potřebuje. Pro nejmenší zapůjčíme dětskou postýlku, jídelní židličku, stupínek nebo třeba i přebalovací pult.


Jedinečná poloha v nadmořské výšce 720m

Ani příliš vysoko ani příliš nízko. Taková je poloha apartmánů Driketa. Sněhové podmínky bývají příznivé, sjezdovky jsou pravidelně uměle zasněžovány. Autem se z Prahy dostanete k nám do Janova nad Nisou za hodinku a kousek, silnice je udržovaná až k domu. Driketa stojí na klidném místě a přesto přímo u sjezdovky. Pokud si nechcete sami vařit, v okolí jsou pěšky či autem dostupné vyhlášené restaurace. Také všechna výletní místa jsou v dosahu. Pěšky, na kole, na běžkách a případně i autem.


Sjezdovky pro malé i větší přímo u domu

Naše apartmány Driketa stojí přímo u areálu Severák, u sjezdovky JIH. Areál se nachází v obci Janov nad Nisou, v její místní části Hrabětice. O zábavu během dne se postará lyžařské středisko Severák. Je ideální pro nejmenší začátečníky i trochu starší středně pokročilé sjezdaře nebo snowboardisty. Pokud rodiče nelyžují, o děti se postarají zkušení instruktoři v lyžařské škole. Do centra Severáku se lyžaři dostanou z našich apartmánů vlekem přes kopec, nelyžaři pěšky kratší vycházkou cca 15min nebo autem na centrální parkoviště za 5min. Můžete vyzkoušet i okolní  lyžařská střediska v Bedřichově, v Albrechticích (Tanvaldský Špičák) nebo v Liberci.


Běžkařské tratě pro začátečníky i závodníky všude kolem

Jste vážní vyznavači běžkařského sportu a potřebujete se připravit na Jizerskou padesátku? Nebo se jen chcete příjemně unavit a udělat něco pro zdraví? Běžkařské tratě v Jizerkách jsou opravdu pro každého. Přijeďte na Driketu, odsud to máte všude kousek. Stopy jsou upravené, cílových míst je mnoho. Některá leží jen pár kilometrů, další si pak zaslouží třeba i celodenní výlet. Odměnou je jedinečná scenérie jizerskohorské přírody všude kolem.


Skvělé místo pro vášnivé cyklisty

I mimo zimní sezonu mají Jizerky co nabídnout. Na kolech je to všude blízko, terény jsou příznivé pro každého. V CHKO Jizerské hory se všude autem nedostanete, pěšky to bývá někdy zdlouhavé, ale na kolech (a také elektrokolech) poznáte nejkrásnější místa těchto malebných hor poměrně snadno. A hlavně uděláte mnoho pro své zdraví i duši. Půjčení kol, koloběžek, elektrokol i elektrokoloběžek Vám rádi zajistíme u pana Bíny v Bsport-Hrabětice.

Patička

Apartmány Driketa, Janov nad Nisou 510, tel: 604 88 88 77, cittova@seznam.cz